آموزش ارزهای دیجیتال، ترید، سرمایه گذاری

آموزش ارزهای دیجیتال در آکادمی تترا به صورت رایگان انجام میشه. ضمن اینکه در کنار آموزش، مشاوره و تحلیل های رایگان هم ارائه میشه. همیشه آموزش دیدن یه قسمت کاره واستفاده از این آموزش و بکارگیری آموخته ها شاید مهم تر و سخت تر! ما در تترا در همه ی این مراحل در کنار شما هستیم و از شما حمایت می کنیم.

اصول اولیه در آموزش ارزهای دیجیتال

در آکادمی تترا مباحث بازارهای مالی، ارزهای دیجیتال، بلاکچین و متاورس به صورت مقدماتی، حرفه ای و پیشرفته به همراه ورک شاپ آموزش داده می شود.امنیت در معاملات آنلاین، ایجاد و نگهداری امن کیف پول های دیجیتال، ثبت نام در صرافی های آنلاین ارزهای دیجیتال و … در دوره های آموزشی ارائه می گردد.

سیستم آموزش رایگان ما بر سه اصل بنا شده:

  • نگرش
  • دانش
  • مهارت

نگرش نسبت به بازار ارز دیجیتال:

وقتی وارد بازار ارز دیجیتال می شی، باید بدونی این بازار هم مثل همه ی بازار های دیگه ، هم سود داره و هم ضرر! مهم اینه که برآیند سودها و ضررهایی که در این بازار داری، مثبت باشه! در این بازار باید هیجانات رو کنترل کنی و همواره حواست به ترس و طمع موجود در بازار باشه. حتما مدیریت سرمایه داشته باشی و همواره در حال یادگرفتن و مشاوره گرفتن از افرادی که در این بازار کارکشته هستن باشی.

یه سری از اتفاقات در بازار مطابق چارت و بر اساس پارامترهای تکنیکالی پیش میره و یه سری فاندامنتاله! یعنی اخبار و اتفاقات و تصمیمات سیاسی و اقتصادی روی اون تاثیر می گذاره.

ما در تترا تلاش می کنیم در هر مرحله در کنارت باشیم. بهت سیگنال های خوب خرید و فروش بدیم. که اگه تازه کار بودی فقط با همین سیگنال ها پیش بری و اگه از بازار اطلاع داشتی، از سیگنال هایی که در راستای استراژی معاملاتی خودت هست استفاده کنی.

آموزش بازار ارز دیجیتال:

در این بخش با ویدئو های آموزشی که در همین صفحه و کانال های دیگه ی ما هست، اصول ترید، سرمایه گذاری و مدیریت بازار رو بهت آموزش می دیم. این ویدئو ها دائم در حال بروز رسانی و تکمیل هست. پس نیازی نیست در دوره های طولانی و گران قیمت آموزشی شرکت کنی.

مهارت در بازار ارز دیجیتال:

برای کسب مهارت باید وارد کار شد. اما کار در بازار مالی مستقیما روی سرمایه ما اثر داره. پس لازمه با علم و احتیاط وارد شد. در این راه هم علاوه بر سیگنال هایی که برای خرید و فروش بهتون می دیم. به طور دائم با تحلیل ها و بررسی های که در گروه تعاملی داریم، کمک می کنیم بهترین و کم ریسک ترین تصمیم رو بگیری.

ویدئو های آموزشی ارز دیجیتال:

1-شروع کار در بازار ارز دیجیتال:

2- ثبت نام در صرافی ایرانی:

3- ثبت نام در صرافی بین المللی:

4- شروع کار ترید:

5- اپلیکیشن tts برای دریافت سیگنال:

6- اپلیکیشن tts به درد چه کسانی می خوره؟

7-اپلیکیشن tts روی چه سیستم هایی کاربرد داره؟

8- برای استفاده از اپلیکیشن ttsبه چی نیاز داریم؟

9- در tts نیاز به تحلیل نداری!

10- ترس و طمع

11- مدیریت سرمایه

12- گذاشتن استاپ در معامله

13- سیو سود

14- چطور حرفه ای کار کنم

15- چه موقع سیگنال بی اعتبار میشه؟

16- سود خوب و بستن معامله

17- سود لحظه ای و موفقیت

18- اکانت پرمیوم تریدینگ ویو