📌نهنگها به خرید بیت کوین ادامه می‌دهند

♦️با وجود پرایس اکشن اخیر بیت کوین، نهنگ ها همچنان به خرید و هولد بیت کوین ادامه می دهند. سرمایه گذاران بزرگ هر روز بیت کوین می خرند و با وجود عدم اطمینان فعلی در بازار، پوزیشن خود را افزایش می دهند. در واقع، یک نهنگ بیت کوین وجود دارد که هر روز یک میلیون دلار به خرید بیت کوین اختصاص می دهد. این نشان می دهد که این سرمایه گذاران نسبت به آینده BTC خوش بین هستند.

نهنگ ها بیت کوین می خرند

پرایس اکشن اخیر بیت کوین لزوماً نشان نمی دهد که سرمایه گذاران و دارندگان بزرگ در حال حاضر چه می کنند. این نهنگ های بزرگ بیت کوین به صورت روزانه بیت کوین می خرند بدون اینکه به قیمت یا عملکرد بیت کوین در بازار اهمیت دهند. آنها فقط هر روز سکه های بیشتری می خرند.

همانطور که توسط BitInfocharts گزارش شده است، یک نهنگ بیت کوین وجود دارد که روزانه یک میلیون دلار بیت کوین می خرد. او هر روز نزدیک به 25 بیت کوین خریداری می کند و این وجوه را به کیف پول خود اضافه می کند. این خریدها بدون در نظر گرفتن نوسانات قیمت در بازار است.

این مورد توسط C15Capital علاقه‌مند به ارزهای دیجیتال در توییتر (Capital15C@) اشاره شده است.

این نهنگ مدت زیادی است که بیت کوین می خرد. در واقع، از فوریه که این سرمایه گذار همچنان بیت کوین بیشتری را به ذخایر بیت کوین خود اضافه می کند. در زمان نگارش این مقاله، او بیش از 9700 بیت کوین داشت. با قیمت های فعلی، این معادل 412.5 میلیون دلار است.

با این وجود، این سرمایه گذار می تواند یک صرافی ارز دیجیتال یا یک واسطه ساده باشد که در حال خرید و فروش ارزهای مجازی به معامله گران دیگر است. بنابراین، ما ممکن است در مورد یک سرمایه گذار صحبت نکنیم، اما در عوض، می توانیم در مورد یک صرافی یا یک شرکت بزرگ صحبت کنیم.

شایان ذکر است که بیت کوین ساعاتی پیش از 44500 دلار به 42000 دلار کاهش یافته است. اکنون قیمت بزرگترین ارز مجازی در حدود ۴۲۵۰۰ دلار تثبیت شده است. با این وجود، بلاتکلیفی در بازار وجود دارد و سرمایه گذاران توجه زیادی به آنچه بیت کوین در هفته ها و ماه های آینده می تواند انجام دهد، دارند.

نکته دیگری که باید در نظر بگیریم این است که 43000 دلار به نظر منطقه ای با مقاومت قوی است. این بسیار مهم است زیرا اگر سکه یک بار دیگر شروع به حرکت به سمت بالا کند، می تواند در آینده نزدیک بر بیت کوین تأثیر بگذارد.

در حال حاضر، روند قیمت بیت کوین مشخص نیست و ما نکات زیادی درباره اتفاقاتی که ممکن است در ماه های آینده با بیت کوین رخ دهد، نداریم. یک چیز واضح است، اگر پذیرش در سراسر جهان ادامه یابد، تقاضا در نهایت از عرضه پیشی خواهد گرفت و باید باری دیگر شاهد افزایش قیمت بیت کوین باشیم.

منبع: usethebitcoin