📌ریپل با حضور شرکت‌های پرداخت بیشتر در RippleNet، جایگاه هفتم را در بازار کریپتو به دست آورد

طبق داده‌های CoinMarketCap، رمزارز XRP در حال حاضر از نظر ارزش بازار در رتبه هفتم قرار دارد. با ارزش بازار فعلی ۳۷/۴۶ میلیارد دلار، XRP اکنون بالاتر از ترا (LUNA)، کاردانو (ADA) و Avalanche (AVAX) قرار دارد. اکثر ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته افت قیمتی داشتند و سود روزانه و هفتگی خود را از بین بردند. XRP پس از سقوط به پایین‌ترین سطح ۰/۷۵ دلاری در زمان انتشار این مقاله، با قیمت ۰/۷۷ دلار معامله می‌شود.

ارائه دهندگان پرداخت بیشتری با جذب سرویس نقدینگی درخواستی (ODL) RippleNet در منطقه APAC و MENA در پاسخ به افزایش تقاضا برای تسویه سریع و دسترسی فوری به وجوه، از ریپل استفاده می کنند.

طبق گزارش‌ها، APAC یکی از مناطقی است که سریع‌ترین رشد را برای RippleNet دارد، که در آن تراکنش‌ها نسبت به سال گذشته ۱۳۰ درصد افزایش یافته است. در سال‌های اخیر، APAC (آسیا – اقیانوسیه) تسلط خود بر کسب و کار بانکداری دیجیتال را افزایش داده و حالا ۲۰ درصد از حدود ۲۵۰ بانک دیجیتال جهان را تشکیل می‌دهد.

همانطور که قبلا توسط U.Today پوشش داده شده بود، iRemit، یک ارائه دهنده خدمات حواله غیربانکی که از ODL ریپل برای پردازش حواله های استرالیا به فیلیپین استفاده می کند، همکاری با آزمایشگاه های Velo را برای باز کردن بازار پرداخت مرزی ۳۴ میلیارد دلاری در فیلیپین اعلام کرده است.

سال گذشته، Novatti Group اعلام کرد که به شبکه پرداخت جهانی ریپل ملحق می‌شود تا از سرویس نقدینگی درخواستی (ODL) RippleNet استفاده کند.

تلاش‌های ریپل و Novatti ابتدا کریدور استرالیا-فیلیپین را از طریق مشارکت با iRemit، بزرگترین ارائه‌دهنده خدمات حواله غیربانکی فیلیپینی هدف قرار داد.

ریپل همچنین همکاری با Invert را برای حمایت از پروژه های کاهش و حذف کربن و کمک به مبارزه با تغییرات اقلیمی اعلام کرده است. ریپل و Invert با همکاری یکدیگر، استقرار سرمایه را برای ایجاد مجموعه گسترده‌تری از پروژه‌های تولید اعتبار، بررسی و تسریع خواهند کرد.

منبع: u.today