کرونوس صرافی Crypto.com یک شتاب دهنده 100 میلیون دلاری برای دیفای و Web3 راه اندازی کرد

کرونوس(Cronos)، یک اکوسیستم بلاک چین که توسط صرافی بزرگ کریپتو دات کام ساخته شده است، راه اندازی یک برنامه شتاب دهنده را برای پیشرفت ها در سراسر حوزه مالی غیرمتمرکز دیفای، Web3 و فضای متاورس اعلام کرد.
با هدایت این ابتکار، برنامه شتاب دهنده کرونوس با حمایت 100 میلیون دلاری برای کمک به پروژه های رمزنگاری در مراحل اولیه، بودجه و رشد است.
برخی از شرکای سرمایه گذاری برجسته از جمله Mechanism Capital، Spartan Labs، IOSG Ventures، OK Blockchain Capital، AP Capital، Altcoin Buzz و Dorahacks از برنامه شتاب دهنده کرونوس حمایت می کنند. کرونوس قصد دارد در آینده شرکای دیگری را نیز همراهی کند. کن تیمسیت(Ken Timsit)، مدیر عامل کرونوس، با ارائه شفافیت بیشتر به برنامه، افزود:

در شرایط کنونی، مهم‌تر از هر زمان دیگری است که سرمان را پایین بیاندازیم و به طور تهاجمی شروع به ساختن کنیم.»
هدف Timsit افزایش پتانسیل پروژه ها با ارائه پشتیبانی سرتاسری در سراسر عملیات پروژه است. به عنوان بخشی از این ابتکار، بازوی شتاب دهنده استارت آپ Web3 کرونوس، آزمایشگاه های کرونوس، کارگاه های هفتگی برگزار می کند که جنبه های مختلف ساخت پروژه های رمزنگاری را پوشش می دهد.
پروژه های مشتاق این فرصت را دارند که بین 100,000 تا 300,000 دلار سرمایه گذاری اولیه را خریداری کنند و علاوه بر داشتن گزینه ای برای کمک های مالی اضافی، می توانند سرمایه گذاری کنند. علاوه بر مشاوره و سایر طرح‌های بازاریابی، پروژه‌ها می‌توانند در اکوسیستم Crypto.com از جمله کیف پول دیفای، صرافی ارز دیجیتال و بازار توکن‌های غیرقابل تعویض ادغام شوند.

منبع: cointelegraph