کاردانو وارد منطقه “خرید تاریخی” می شود

همانطور که داده‌های زنجیره‌ای ارائه شده توسط Santiment نشان می‌دهند، مطابق معیار MVRV Divergence، کاردانو و سایر آلت‌کوین‌ ها وارد منطقه تاریخی «فرصت خرید» شده‌اند. در طول افزایش نوسانات در بازار کریپتو، زمانی که معامله‌گران خرده‌فروشی عمدتاً روندهای عمومی بازار را دنبال می‌کنند، برخی از دارایی‌ها به شدت بیش از حد خریداری می‌شوند، در حالی که برخی دیگر بیش از حد به فروش می‌رسند

طبق نمودار ارائه شده، کاردانو به نقطه‌ای رسیده است که قیمت‌ آن از نظر تاریخی به ازای واگرایی ۳۰ روزه MVRV افزایش می‌یابد. Santiment گزارش می‌دهد که میانگین بازده معاملاتی کاردانو در بازه زمانی میان‌مدت ۳۰ روزه به زیر ۱۵- درصد رسیده است که شرایط فروش بیش از حد را نشان می‌دهد. این از لحاظ تاریخی سطحی از MVRV است که در آن ADA و بسیاری از آلت‌کوین‌های دیگر حداقل یک چرخش کوتاه در قیمت برای کاهش زیان‌های خود در شبکه‌ها را مشاهده می‌کنند.

و MVRV یا نسبت ارزش بازار به ارزش واقعی، نسبتی است که به سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال اجازه می دهد تا تشخیص دهند که آیا قیمت یک دارایی منصفانه است یا خیر. به عنوان یک معیار مستقل، MVRV برای تعیین بالا و پایین بازار استفاده می شود.

کاردانو علیرغم دستاوردهای اخیر، کمتر از آنچه که باید ارزش گذاری شده است
شبکه کاردانو (ADA) در ماه‌های اخیر به چندین نقطه عطف رسیده است. برای مثال تعداد کیف‌پول‌ های ADA در عرض یک ماه ۱۰۰،۰۰۰ عدد افزایش یافته و این رقم در ۱۹ آوریل (۳۰ فروردین) به ۳/۲ میلیون رسیده است.

فعالیت ها در بلاک چین کاردانو با ۴۰۰ پروژه جدید در حال انجام است. در حال حاضر، نزدیک به ۹۰۰ پروژه در کاردانو در حال ساخت هستند.

علیرغم پیشرفت های صورت گرفته در رشد شبکه، ADA کمتر از آنچه که باید ارزش گذاری شده است. طبق داده‌های CoinMarketCap، رمزارز ADA در زمان انتشار این مقاله با قیمت ۰/۸۹۹ دلار معامله می‌شد که در ۲۴ ساعت گذشته ۱/۵۸ درصد و در هفته گذشته نزدیک به ۷ درصد کاهش داشته است. قیمت کاردانو پس از رسیدن به بالاترین قیمت تاریخی ۳/۱۶ دلار در سپتامبر ۲۰۲۱ (شهریور ۱۴۰۰) در بحبوحه اعلام هارد فورک آلونزو، به طور پیوسته کاهش یافت. ADA با قیمت فعلی، ۷۰/۹۹ درصد نسبت به بالاترین رکورد خود افت کرده است.

همانطور که توسط U.Today پوشش داده شد، احساسات جامعه نسبت به ADA در حال حاضر در مثبت ترین سطوح از اواسط نوامبر (اواخر آبان) قرار دارد، زیرا معامله گران منتظر یک شکست مثبت در قیمت هستند.

منبع:u.today