پذیرش پرداخت های شیبا اینو، توسط شرکت مسافرتی VIP پیشرو در هلند

بیت پی (BitPay)، پیشروترین شرکت پردازش پرداخت‌های رمزنگاری شده در جهان، خبر همکاری جدیدی را منتشر کرده است که منجر به گسترش پذیرش شیبا اینو(Shiba Inu) شده است.

آژانس مسافرتی VIP هلندی شیبا اینو (SHIB) و سایر آلتکوین ها را می پذیرد

طبق این توئیت، تیلور تراول منیجمنت گروپ (Taylor Travel Management Group) که در هلند مستقر است، به لطف BitPay، گزینه‌های پرداخت خود را به ارزهای دیجیتال گسترش داده است. اکنون آنها دومین میم کوین معروف، SHIB، و همچنین دوج کوین (DOGE)، بیت کوین(Bitcoin)، اتریوم(Ethereum)، بیت کوین کش(Bitcoin Cash)، چندین استیبل کوین محبوب با پشتوانه USD و غیره را می پذیرند.

به گفته این وب سایت، آژانس مسافرتی VIP به مسافران تجاری، افراد مشهور، دفاتر خانوادگی و دولت ها، خدمات حمل و نقل VIP (شامل جت های شخصی، لیموزین و هلیکوپتر)، امنیت و غیره می فروشد.

این شرکت بیش از 1200 مشتری وفادار دارد و در بیش از 100 شهر کار کرده است.

پذیرش SHIB توسط شرکت های تجاری

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، در میان دیگر مشتریان BitPay که در سال جاری پذیرش SHIB را همراه با سایر ارزهای دیجیتال آغاز کردند، شرکت تدارکات مستقر در ایالات متحده NOYACK Logistics Incom، شرکت نرم افزار مدیریت اشتراک Ubersmith، کافه Bake N More مستقر در دبی و سایر شرکت ها نیز هستند.

از زمانی که BitPay سال گذشته SHIB را اضافه کرد، پرداخت‌ها با این ارز دیجیتال برای صدها تاجر که با پردازشگر پرداخت‌های رمزنگاری همکاری می‌کنند، در دسترس قرار گرفته است.

جدیدترین شرکتی که SHIB را پذیرفته است، اپلیکیشن راپی مکزیکو (Rappi Mexico) بوده است که غذا و کالا را در سراسر آمریکای لاتین تحویل می دهد.

دیوید گوخشتین : SHIB می تواند به 0.001 دلار برسد

همانطور که پذیرش SHIB گسترده تر می شود، جامعه این رمزارز انتظار دارد قیمت آن به حداقل 0.001-0.01 دلار افزایش یابد. خوشبین ترین اعضای ارتش SHIB معتقدند که می تواند به 1 دلار نیز برسد.

با این حال، دیوید گوخشتین(David Gokhshtein)، بنیانگذار Gokhshtein Media و کاندیدای سابق کنگره ایالات متحده، معتقد است که Shiba Inu ممکن است به 0.001 دلار برسد، اما نه یک دلار.

او این پیش بینی را دو روز پس از اینکه اپلیکیشن سرمایه گذاری محبوب رابین هود (Robinhood)، SHIB را به همراه سایر آلتکوین های محبوب سولانا (SOL)، پالی گان (MATIC) و کامپاند(COMP) به مجموعه خود اضافه کرد، در توئیتی به اشتراک گذاشت.

این حرکت Robinhood که توسط ارتش SHIB برای چندین ماه مورد انتظار بود، قیمت شیبا اینو را بیش از 20 درصد افزایش داد.

منبع: u.today