سولانا دومین پروتکل بزرگ از نظر حجمNFT؛ آیا به 200 دلار نزدیک می شود

سولانا(Solana) با خروج از سه ماهه اول 2022 بازار ارزهای دیجیتال را تکان می دهد. سولانا توانست مشارکت‌ها و سرمایه‌گذاران بزرگی را در شبکه خود جذب کند. این به دلیل توسعه مداوم و بهبود کلی بلاک چین پلتفرم است. در نتیجه، سولانا دومین پروتکل بزرگ از نظر حجم فروش NFT است.

در همین حال، مساری( Messari)، یک پلتفرم تحقیق و ابزار داده‌های رمزنگاری شده، گزارش رشد سولانا را در سه ماهه اول منتشر کرد. در این گزارش سولانا به عنوان یکی از شبکه های لایه 1 با نرخ رشد بالا در فضا در نظر گرفته شده است. راه اندازی زیرساخت های پل مانند Wormhole و Allbridge نمونه هایی از این هستند که چگونه توانست میلیاردها دلار را به پلتفرم خود وارد کند.

علاوه بر این، بازارهای رو به رشد DeFi و NFT در شبکه نیز دلایلی هستند که چگونه این شبکه از بازار نزولی جان سالم به در برد. این فناوری‌های کریپتو به حجم فروش میلیارد دلاری رسیدند که کمک زیادی به موقعیت امروز این رمزارز در بازار کرد.

از سوی دیگر، سولانا بر اساس CoinGecko جایگاه برتر خود را در بازار حفظ کرده است. دارای ارزش بازار عظیمی بیش از 28 میلیارد دلار و حجم معاملات 24 ساعته تقریباً 2 میلیارد دلار است.

در زمان نگارش این مقاله، سولانا با قیمت مناسب بیش از 80 دلار به ازای هر کریپتو با نرخ کاهشی نزدیک به 12- درصد در 24 ساعت گذشته معامله می‌شود. این عملکرد قیمت ارز دیجیتال ممکن است خوب به نظر نرسد. با این حال، با توجه به همه مشارکت‌ها و پیشرفت‌های جاه‌طلبانه این کریپتو در ماه‌های گذشته، می‌توان گفت که سولانا ممکن است به زودی قیمت خود را افزایش دهد.

جالب اینجاست که با میلیاردها دلاری که امروز در سولانا سرمایه گذاری می شود به علاوه همکاری های بالقوه ای که در آینده خواهد داشت، SOL ممکن است به قیمت صعودی بیش از 150 دلار برسد. اگر بازار صعودی همچنان به نفع سولانا ادامه دهد، ممکن است حتی تا 200 دلار افزایش یابد.

منبع: coinquora