حمایت رمزارزهای GMT و APE از بازار ارزهای دیجیتال

رمزارزهای GMT و APE دو تا از بی ثبات ترین دارایی ها در بازار ارزهای دیجیتال هستند، زیرا قیمت این توکن ها در کمتر از یک ماه از ۱۰۰٪ تا ۴۴۴٪ افزایش یافته و به سودآورترین رمزارزها در بین ۱۰۰ رمزارز برتر از نظر مارکت کپ تبدیل شده اند.

عملکرد قیمتی GMT


و Stepn احتمالاً یکی از غیرمنتظره‌ترین و شگفت‌انگیزترین دارایی‌های بازار است که بیش از ۴۰۰ درصد سود را برای سرمایه‌گذاران اولیه خود به ارمغان آورده و آن را به سودآورترین دارایی در بازار ارزهای دیجیتال در ماه آوریل (فروردین) تبدیل کرده است.

در جنبه تکنیکالی، STEPN علیرغم ماهیت قمار آمیز خود، عملکرد قوی و نسبتاً پایداری را از خود نشان می دهد. معمولاً معامله گران پس از افزایش بیش از دو برابری قیمت، انتظار دارند که روند قیمتی آن دارایی کاملاً معکوس شود. اما قیمت GMT پس از ورود به کانال تثبیت خود که با موفقیت آن را شکسته، اصلاح نشده است.

جدیدترین بررسی تکنیکالی GMT همچنان نشان دهنده بازگشت نیست زیرا این رمزارز تنها ۱۳ درصد کاهش یافته و هنوز با اولین سطوح حمایتی خود روبرو نشده است، که ممکن است به عنوان پایه ای برای رشد بیشتر قیمت عمل کند.

قیمت APE بازنمی‌گردد


با توجه به نمودار روزانه APE، این رمزارز در یک روند صعودی شدید حرکت می کند و علیرغم اصلاح ۱۸ درصدی اخیر، که برخی از معامله گران و کارشناسان صنعت آن را به عنوان بیشترین اصلاح این رمزارز علامت گذاری می کنند، هیچ نقطه ضعفی از خود نشان نمی دهد.

از زمان لیست شدن، APE تقریبا ۷۸٪ از ارزش خود را در یک کندل از دست داد و هنوز به همان مقدار بازنگشته است. در حال حاضر، APE باید حداقل ۷۱٪ رشد کند که به ATH خود برسد.

و APE به شدت به عملکرد مجموعه BAYC NFT وابسته است، که پس از انتشار متاورس توجه بیشتری را از سوی کاربران به خود جلب کرده است.

منبع : U.Today