اوپن سی ، یک بار دیگر مورد حمله هکرها قرار گرفت

اوپن‌سی (OpenSea)، بازار پیشرو توکن های غیرمثلی (NFT) ،روز جمعه اعلام کرد که با جدیت درحال بررسی نقض به وجود آماده در کانال اصلی شبکه دیسکورد (Discord) خود است.

این شرکت در توییتی عنوان کرد:
“روی لینک های فعلی دیسکورد کلیک نکنید. ما به بررسی این وضعیت ادامه می دهیم و به محض دریافت اطلاعات بیشتر ، آنهارا به اشتراک خواهیم گذاشت.”

هکرها اعلامیه ای مبنی بر یک همکاری جعلی با یوتیوب منتشر کردند که حاوی یک لینک به یک سایت فیشینگ(کلاهبرداری اینترنتی) بود.

اوپن سی در بیانیه ای اعلام کرد که “مهاجمی موفق شد که لینک های مخرب را در بستر چندین کانال دیسکورد متعلق به ما ، پست کند.”

این شرکت پیشتاز در صنعت NFT همچنین افزود:
“ما بلافاصله پس از پست شدن لینک‌های مخرب، متوجه آنها شدیم و در راستای حل و فصل وضعیت پیش آماده ، اقداماتی را به عمل آوردیم ،از جمله حذف ربات‌ها و حساب‌های مخرب .”

“ما همچنین از طریق کانال پشتیبانی توییتر خود به جامعه خود هشدار دادیم که بروی هیچ لینک شبکه اجتماعی دیسکورد کلیک نکنند. از ساعت 4:30AM به وقت ET دیگر هیچ پست مخرب جدیدی را ملاحظه نکرده ایم.”

تحقیقات اولیه حاکی از آن است که این تهاجم اینترنتی “تأثیر محدودی” را به دنبال داشته است.

“در حال حاضر بر اساس جدیدترین یافته ها ، کمتر از 10 کیف پول آسیب دیده و اقلام دزدیده شده آنها ،کمتر از 10 ETH است. ما با جدیت این تهاجم را مورد بررسی قرار می دهیم و جامعه خود را از هرگونه اطلاعات جدید مرتبط مطلع خواهیم کرد.”

قیمت اتریوم در لحظه انتشار این خبر ، در سطح 2680.54 دلاری معامله می شود.

منبع: thestreet