اختصاص 100 میلیون دلاری پالیگان برای گسترش Supernets

پالیگان(Polygon) از بودجه 100 میلیون دلاری برای یک شبکه بلاک چین جدید اختصاص داده شده به توسعه وب 3 رونمایی کرده است.
این شبکه که Supernets نامیده می شود، بلاک چین های خاص برنامه با کارایی افزایش یافته با هدف ترویج اکوسیستمی از فعالیت های متمرکز بر نوآوری در شبکه پالیگان و Web3 می باشد.
و Sandeep Naliwal، یکی از بنیانگذاران پالیگان، در بیانیه ای اعلام کرد:
ابزار زیرساختی کاربران را قادر می‌سازد تا به آسانی و سریع به خروجی‌های مورد نظر دست یابند، ماموریت پالیگان تسریع پذیرش Web3 با ارائه طیف کاملی از راه‌حل‌های بلاک چین به شرکت‌ها است.
پالیگان یک بلاک چین مبتنی بر اتریوم است که به میلیون ها تراکنش می رسد و در عین حال اثرات زیست محیطی را به حداقل می رساند. در حال حاضر بیش از 7000 برنامه کاربردی را پشتیبانی می کند و بیش از 1 میلیارد تراکنش انجام داده است.

فناوری بلاک چین به عنوان پایه Web3 یا وب غیرمتمرکز عمل می کند که از برنامه های همتا به همتای توزیع شده تشکیل شده است که بدون استفاده از سرورهای اختصاصی یا اختیارات متمرکز عمل می کنند.
برنامه‌های Web3 از قراردادهای هوشمند قابل برنامه‌ریزی خودکار تشکیل شده‌اند که فرآیندها و منطق مبتنی بر شبکه را تنظیم می‌کنند.
این جنبه ممکن است مشکلاتی را برای توسعه دهندگان ایجاد کند، زیرا بلاک چین های عمومی در مقیاس بزرگ مانند اتریوم ممکن است ازدحام و بار قابل توجهی را تجربه کنند که منجر به کندتر شدن تراکنش ها و هزینه های سنگین می شود.

منبع: bitcoinist