📌دیفای چین و لیست کردن دارایی های غیرمتمرکز Disney، MicroStrategy، Intel، iShares

دیفای چین(DeFiChain)، تامین مالی غیرمتمرکز بیت کوین، اعلام کرد که پس از رای گیری Ticker توسط جامعه، dToken یا دارایی های غیرمتمرکز را اضافه کرده است. در حال حاضر، DeFiChain چهار dToken به نام‌های dDIS (والت دیزنی)، dMSTR (مایکرواستراتزی)، dINTC (اینتل) و dMCHI (iShares MSCI China ETF) را اضافه کرده است.

متعاقباً، کاربران DeFiChain اکنون می‌توانند این چهار dToken را که طبق گزارش‌ها از حمایت قابل‌توجهی از سوی اعضای انجمن دریافت می‌کنند، ضرب و معامله کنند. دیگر توکن‌های موجود در لیست رای‌گیری، (نینتندو)Nintendo Co LTD، (مسترکارد)Mastercard، (پی پال)PayPal Holdings Inc، (اوبر)Uber Technologies Inc و غیره بودند.

پراسانا لوگاناتار(Prasanna Loganathar)، مهندس ارشد DeFiChain اظهار داشت:

“DeFiChain به طور مداوم در حال گسترش جهان dToken است تا به کاربران یک جایگزین جدی برای کارگزار مالی سنتی ارائه دهد، در حالی که انعطاف پذیری و مزایای تمرکززدایی را ارائه می دهد.”

به طور دقیق تر، افزودن dToken های جدید، طرح اصلی را برای اعطای افزایش قیمت دارایی های سنتی مانند سهام، اوراق قرضه، ETF، کالاها و غیره برای کاربران DeFi برجسته می کند. در همین حال، پلتفرم DeFiChain تاکنون dToken هایی مانند تسلا، اپل، S&P500، علی بابا، نزدک، گیم استاپ، مایکروسافت، آمازون، متا، نتفلیکس، انویدیا و بسیاری از سهام و ETFهای دیگر را اضافه کرده است.

قابل ذکر است، DeFiChain مشتاقانه منتظر فهرست دارایی های محبوب به صورت غیر متمرکز و معرفی ویژگی های اضافی در زمان مناسب است. از آنجایی که به عنوان یک بلاک چین کاملاً غیرمتمرکز با حاکمیت روی زنجیره شناخته می شود، از کاربران خواسته نمی شود تا تأیید هویت مورد نیاز برای نگهداری توکن های سهام غیرمتمرکز در شبکه DeFiChain را تکمیل کنند.

این پلتفرم dTokens را به عنوان سرمایه گذاری یا استفاده برای استخراج نقدینگی در DeFiChain DEX ارائه می کند. کاربران می توانند توکن ها را با سپرده گذاری BTC، DFI، USDT، dUSD یا USDC به عنوان وثیقه در DeFiCahin Vault، ضرب کنند.

با این حال، ضرب کردن تنها فرآیند مالکیت توکن‌ها نیست، در عوض، کاربران می‌توانند آن‌ها را در قطعات کسری خریداری کنند و سپس آنها را به سمت استخراج نقدینگی قرار دهند. به طور خاص، تمام dToken ها آزادانه قابل شمارش هستند و می توانند بدون نیاز به واسطه به سایر کاربران در سراسر جهان منتقل شوند.

منبع: coinquora