توقف موقتی استخدام ها در توئیتر و اخراج شدن دو مدیر آن

با توجه به گزارش رویترز، پاراگ آگراوال (Parag Agrawal)، مدیر اجرایی توئیتر (NYSE:TWTR)، روز پنجشنبه در ایمیلی به کارمندان، که توسط رویترز نیز مشاهده شده است، اعلام کرد که رهبران بخش کاربران و بخش درآمدی توئیتر، این شرکت رسانه های اجتماعی را ترک خواهند کرد.

این خبر در حالی منتشر می شود که ایلان ماسک، کارآفرین میلیاردر، در حال کار برای بستن قراردادی به ارزش 44 میلیارد دلار برای تصاحب توئیتر است. آگراوال همچنین در این ایمیل گفت که توئیتر اکثر استخدام‌ ها را متوقف می‌ کند و همه پیشنهادات شغلی موجود را بررسی می‌ کند تا مشخص کند که آیا “باید از این تصمیم خود عقب‌ نشینی کند یا خیر؟”

کیوان بیک پور (Kayvon Beykpour)، که بخش مصرف کنندگان توئیتر را رهبری می کند، روز پنجشنبه در یک تاپیک توئیتی گفت که جدایی او تصمیم خود او نبوده است.

بیک پور در توئیتی نوشت: “پاراگ پس از اطلاع از اینکه می‌خواهد تیم را به مسیر دیگری برساند، از من خواست که بروم.”

بروس فالک (Bruce Falck)، که رهبری محصولات درآمدی در توئیتر را بر عهده دارد، پس از پنج سال حضور در این شرکت، توئیتر را ترک خواهد کرد. فالک روز پنجشنبه در توئیتی از تیم و شرکای خود در توئیتر تشکر کرده بود.”

او در توئیتی نوشت: “ما توانستیم با تلاش سخت شما به نتایجی برسیم، درآمد سه ماهه دروغ نمی گوید. می توانید صحت این موضوع را در گوگل جستجو کنید.”

منبع : investing.com